Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie

Meble designerskie inspirowane


  • Telefon: 608205156
  • WWW: https://talukko.com/
  • Miejscowość: Poznań
  • Adres: Marii Kuncewiczowej 4
  • Kod pocztowy: 60- �

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Drewniane meble wprowadzają wiele ciepła do pomieszczeń. Za sprawą naturalnych materiałów wnętrza mieszkań zyskują bowiem przytulny charakter. W połączeniu z oryginalnymi projektami przestrzennymi meble takie pełnią nie tylko funkcje praktyczne, lecz są również ozdobą dla mieszkania. Takie wyposażenie znajdziesz w kolekcji marki Talukko. Firma oferuje meble inspirowane designem skandynawskim, stawiając na elegancki minimalizm. Jej kolekcja wyróżnia się niebanalnym podejściem do projektowania, dzięki czemu zyskuje wielu miłośników.

Marka prowadzi sklep internetowy na stronie talukko.com. Znajdziesz w nim różne projekty komód, szafek RTV, biurek i stołów. Każdy z mebli został wykonany z drewna najwyższej jakości. Firma wykorzystuje w produkcji nowoczesne technologie, dzięki którym meble charakteryzują się szlachetnym wyglądem i trwałością. Z kolei pastelowa paleta barw nadaje im minimalistycznego wdzięku, który zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnego designu.

Dodano: 26-01-2019


Dodaj komentarz


Użytkownik Bruno Zieliński dodał komentarz Ocena 3
Meble designerskie oferowane przez firmę Talukko są naprawdę designerskie i idealnie pasują do wystroju naszego mieszkania.
Opublikowano: 2019-02-05 15:29:05

Również W Pobliżu: