STALPOL SAFES SP. Z O.O.

Sejf do przechowywania broni - https://www.sejfy-stalpol.pl


  • Telefon: +48 52 381 42 11
  • WWW: https://www.sejfy-stalpol.pl
  • Miejscowość: Białe Błota k/Bydgoszczy
  • Adres: Szubińska 101d
  • Kod pocztowy: 86-005

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Firma zajmująca się funkcjonalnymi wyrobami stalowymi działa na rynku od końca lat 90. ubiegłego wieku, a specjalizuje się w szafach konkretnego zastosowania. Są one bardzo wytrzymałe, gwarantują też odpowiedni rodzaj ochrony. Chodzi o szafy na tajne dokumenty, na kosztowności, ale i na broń myśliwską, sportową lub wchodzącą w skład wyposażenia różnych służb mundurowych.

Gdy chodzi o tę ostatnią kwestię, to w ofercie firmy znajduje się niewielki sejf do przechowywania broni krótkiej (tzw. gabinetowy) oraz szafy do broni długiej, które wykonane są zgodnie z klasami S1 lub I. Każda z nich oznacza spełnienie wymogów innej normy. Podstawą jest jednak solidne zamknięcie elektroniczne oraz na tyle solidna konstrukcja, że włamywacz nie będzie w stanie jej sforsować.

Firma STALPOL SAFES oferuje wiele modeli należących do wcześniej wymienionych klas. Są one dokładne opisane wymiarami i funkcjami na stronie internetowej producenta. Opcjonalnie jest nawet możliwość zainstalowania w środku oświetlenia.

Dodano: 23-02-2022


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Pobliżu: