Soldier Equipment

Kombinezon taktyczny


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Czy istnieje kombinezon, który sprawi, że każdy, kto go włoży, poczuje się jak profesjonalista? Oczywiście, że tak! Kombinezon taktyczny SWAT, bo o nim mowa, dzięki wysokiej jakości wykonania sprawia, że dla użytkownika będzie jak „druga skóra”.

Kombinezon firmy MIL-TEC dostępny w sklepie Soldier Equipment został zaprojektowany z myślą o osobach, dla których w trakcie różnorodnych zajęć taktycznych niezbędny jest strój niekrępujący ruchów. Uszyto go z wytrzymałego materiału, który jest połączeniem bawełny i wysokiej jakości poliestru. Dodatkowo komfort noszenia poprawia dostępność wielu zamków błyskawicznych, które w razie konieczności ułatwiają szybkie zakładanie lub też zdejmowanie stroju.

Dwa główne zamki błyskawiczne poprowadzone są przez całą długość kombinezonu, po obu stronach nogawek, aż do szyi, zatem można go zapiąć lub rozpiąć niemalże jednym ruchem. Wyjątkowości nadaje mu również duża liczba kieszeni, które ułatwiają przechowywanie niezbędnych drobiazgów. Przydają się także ściągacze i zapięcia na rzep, bo pozwalają dopasować kombinezon do sylwetki

Dodano: 11-05-2019


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Pobliżu: