Euro Furniture

Polskie meble w Londynie


  • Telefon: 020 8204 0666
  • WWW: http://www.eurodeko.co.uk/
  • Miejscowość: Stanmore, London
  • Adres: Dalston Gardens 16
  • Kod pocztowy: 00-000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii i chcesz kupić tanie meble, zdecyduj się na zakup w sklepie EuroDeco, który oferuje polskie meble w Londynie w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep ten założony został w 2002 roku i od tamtej pory zyskał sobie popularność nie tylko wśród Polaków. Jako że sprowadzane z Polski meble są eleganckie, perfekcyjnie wykonane i w dodatku tanie, cieszą się naprawdę dobrą renomą. 

Ponieważ nie wszyscy mogą przyjechać do Londynu, aby obejrzeć meble na żywo, stworzono sklep internetowy eurodeko.co.uk, gdzie można zamówić dowolny mebel czy zestaw. Oprócz niskich cen sklep przyciąga klientów także krótkim terminem realizacji i dostawą do wielu miast w całej Anglii. 

W asortymencie sklepu znajdują się całe zestawy do każdego z możliwych pomieszczeń, jak również biurka, szafy, szafy z rozsuwanymi drzwiami, stoły, krzesła czy szafki na buty zarówno w stylu modernistycznym, jak i klasycznym. 

Dodano: 27-12-2017


Dodaj komentarz


Użytkownik Marek Zakrzewski dodał komentarz Ocena 4
Właśnie takiego sklepu z meblami w Londynie szukałem. Ceny mebli w Anglii przyprawiają o zawrót głowy, a eurodeko oferuje polskie ceny!
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14

Również W Pobliżu: