CleverAgency Przemysław Korszeń

https://www.cleveragency.pl/reklamy-facebook


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Facebook oferuje narzędzia reklamowe, które mogą znacznie pomóc firmie w zdobywaniu nowych klientów lub zachęcaniu do zakupów tych już wcześniej zdobytych. Kampania reklamowa w tym serwisie, jeśli zostanie odpowiednio przeprowadzona, może dać bardzo duży zwrot z inwestycji, nawet przy relatywnie krótkim czasie oczekiwania na efekty.

Firmy coraz częściej promują się w serwisach społecznościowych takich jak Facebook. Reklama w nich ma bowiem jedną ogromną zaletę: kreacje można wyświetlać precyzyjnie dobranym grupom docelowym, co znacznie zwiększa skuteczność kampanii. Odpowiedni wiek, zainteresowania, sytuacja życiowa odbiorców - im lepiej to wszystko pasuje do promowanej oferty, tym większa liczba internautów zdecyduje się na zakup. A możliwość prowadzenia kampanii remarketingowych dodatkowo zwiększa potencjał, jaki posiada system reklamowy Facebooka.

Agencja specjalizująca się w prowadzeniu działań w tym serwisie - CleverAgency - oferuje swoje usługi między innymi w profesjonalnym ustawieniu kampanii reklamowej.

Dodano: 29-01-2020


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Pobliżu: