BEAUTY MEDICA

Nici liftingujące Toruń


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Widząc zmarszczki na twarzy, wiele kobiet stara się je w jakiś sposób wygładzić. Najczęściej decydują się na zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej, takich na przykład jak klinika z linku beautymedica.pl. Prowadzą ją specjaliści z Torunia, stosujący między innymi nici liftingujące skutecznie walczące z upływem czasu bez głębokiej ingerencji w organizm. Przywracają one twarzy dawny wygląd i poprawiają owal twarzy. 

Zabieg taki polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnej nici, która wypełni bruzdę. Robi się to przy pomocy cieniutkiej igły, a sam zabieg jest niemal bezbolesny i bardzo skuteczny. Dlatego wiele pań decyduje się właśnie na taki sposób wypełnienia zmarszczek, tym bardziej że nici przyczyniają się do stymulacji włókien kolagenowych i produkcji kwasu hialuronowego. Dzięki kolagenowi i kwasowi powraca jędrność i elastyczność skóry, co jest pożądanym efektem. Dostępne są różne rodzaje nici:

  • proste, 
  • haczykowe,
  • wypełniaczowe,

a o ich wyborze zawsze decyduje lekarz mający przeprowadzić zabieg. Efekt utrzymuje się około 8 miesięcy lub dłużej, a później zabieg można powtórzyć.

Dodano: 15-09-2020


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Również W Pobliżu: