2Koła & Ski

Rowery męskie - 2Koła & Ski Poznań


  • Telefon: 618125932
  • WWW: https://2kola.net.pl/
  • Miejscowość: Suchy Las / Poznań
  • Adres: Szkolna 56
  • Kod pocztowy: 62--00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Wybór roweru nie powinien być przypadkowy. Ciężkie warunki sprawiają, że potrzeba solidnej ramy i wytrzymałej konstrukcji. Takimi cechami odznaczają się rowery trekkingowe doskonale radzące sobie w przypadku wielogodzinnych tras. Ich dodatkową zaletą jest również także to, że zapewniają utrzymywanie wygodnej pozycji. Jeśli interesuje Cię zakup dobrej jakości roweru, zajrzyj na 2kola.net.pl i zapoznaj się z obowiązującą ofertą na stronie. Sklep oferuje Merida rowery męskie w Poznaniu, ale także naprawia różne usterki w rowerach związane z m.in.:

- hamulcami,

- amortyzatorami,

- kierownicą.

Nawet drobna usterka techniczna może stać się przyczyną otarć czy też większej kontuzji, dlatego tak ważne jest, aby serwis rowerowy był możliwie jak najbardziej profesjonalnie wykonany. Sklep 2Koła&Ski oferuje także sprzęt narciarski w tym buty narciarskie i narty freeride.

Dodano: 12-10-2017


Dodaj komentarz


Użytkownik MTB dodał komentarz Ocena 5
Idzie lato więc postanowiłem sobie sprawić nowy rower bo obecny wyeksploatowałem maksymalnie. W 2Koła & Ski znalazłem model, który mi odpowiada i bez chwili wachania go zakupiłem. Lato na 2 kołach przede mną.
Opublikowano: 2018-06-07 15:17:42

Również W Pobliżu: