OKIM-TECH Sp. z o.o.

https://sklep.okim-tech.com.pl/ | Opony do wózków


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Słyszałeś o Okim-Tech? To nowoczesny sklep internetowy. Jego oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych bądź w jakiś sposób związanych z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną. Posiadaczy samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, rolników, właścicieli przedsiębiorstw budowlanych, transportowych, magazynowych, etc.

W asortymencie Okim-Tech znajdują się bowiem między innymi: części i opony do wózków widłowych, ogumienie wykorzystywane w ciągnikach, traktorach kombajnach, koparkach, ładowarkach, samochodach osobowych, dostawczych  i ciężarowych, a także szereg różnych „akcesoriów” (felgi, dętki, ochraniacze, łańcuchy śniegowe, itp.). Dodatkowym „atutem” sklepu są bez wątpienia przystępne ceny oraz atrakcyjne warunki zakupu.  Potrzebujesz lepszych rekomendacji? Wejdź na stronę: sklep.okim-tech.com.pl i zobacz ile możesz zyskać!

Dodano: 29-04-2018


Dodaj komentarz


Użytkownik osantis dodał komentarz Ocena 5
Ogumienie przemysłowe dobrej cenie i jakości? Z pewnością takie można odnaleźć w tym sklepie internetowym. Mam nadzieję, że przekonałem was do zakupów u nich? ;)
Opublikowano: 2019-06-13 15:45:02

Również W Pobliżu: