Ectum Mariusz Połatyński

Piłka dla psa na smakołyki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Czy da się zaspokoić beztroskie godziny wypełnione rozwijaniem psiej inteligencji, pielęgnowaniem uzębienia oraz zaspokojeniem naturalnej potrzeby gryzienia w prosty sposób? Oczywiście. Piłka dla psa na smakołyki dostępna w sklepie Świat Pupila została wykonana w taki sposób, aby znalazła się w niej przestrzeń na smakołyki.

Podczas podrzucania, aportowania, naciskania i przechylania piłki, kości lub innego rodzaju gadżetów w różnych kształtach pyszne przekąski wydostaną się z zabawek. W asortymencie sklepu na stronie swiat-pupila.pl dostępne są piłki, kości, koniczyny, wesołe jajo lub miękki patyk. Sklep swoim klientom proponuje produkty jedynie najlepszych marek takich jak: Dingo, Trixie, Bionic, Petstages czy Kong. To nie tylko wspaniała zabawka dla Twojego pupila, ale także przydatny gadżet. Wejdź na stronę sklepu i zapoznaj się z bogatym asortymentem.

Dodano: 28-02-2019


Dodaj komentarz


Użytkownik esang dodał komentarz Ocena 4
Sklep internetowy na swiat-pupila.pl to przede wszystkim świetna oferta dla posiadaczy psów i kotów. Kupuje tu od pewnego czasu i jestem zadowolony z jakości asortymentu i obsługi. Mam nadzieję, że was przekonałem? ;)
Opublikowano: 2019-06-14 14:30:11

Również W Pobliżu: