Culina 3D Sp. z o.o.

Https://culina3d.pl/twoja-kuchnia-3d/


  • Telefon: 513 712 709
  • WWW: https://culina3d.pl/
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Adres: Marii Skłodowskiej Curie 33
  • Kod pocztowy: 85-733

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis

Czy chciałbyś przejść się po swojej kuchni zanim w ogóle Twoje meble zostaną wprodukowane? Mieć możliwość sprawdzenia projektu w jego rzeczywistym wirtualnym odzwierciedleniu? Salon mebli kuchennych CULINA 3D może dać Ci taką możliwość. Studio posiada specjalne narzędzie wizualizacji 3D, które pozwala Ci zobaczyć projekt Twojej kuchni, przy wsparciu okularów do wirtualnej rzeczywistości. Twoja kuchnia w 3D będzie się prezentować tak jak w rzeczywistości.

Główna misja studia to wykonanie projektu, który będzie jak najbliższy Twojej początkowej wizji. Dzięki narzędziu wizualizacji 3D, można uniknąć częstych pomyłek i błędów podczas projektowania. Możesz poczuć niemal namacalnie swoją kuchnię, oraz wprowadzić niezbędne poprawki widząc efekty na ekranie okularów. Technologia ta ułatwia cały proces projektowania i sprawia, że jest on bardziej przyjazny klientowi. W razie zainteresowania tym narzędziem firma prosi o kontakt przez formularz znajdujący się na: https://culina3d.pl/twoja-kuchnia-3d/.

Dodano: 13-03-2019


Dodaj komentarz


Użytkownik ofioncunc dodał komentarz Ocena 5
Nowoczesne i innowacyjne - takie są usługi tego studia. Sam proces projektowania przy użyciu wizualizacji 3D, to według mnie świetne rozwiązanie. :) Ja mam kuchnię ich autorstwa i meble spełniają moje oczekiwania.
Opublikowano: 2019-04-17 12:11:17

Również W Pobliżu: